54-Schleifgewebeband_Schleifpapierband_brown-810x426

Brusné pásy na odjehlení

Brusné pásy se používají k předbroušení plechových součástí a zejména pro odstranění primárních otřepů a to zejména ve velikosti zrna 80 a 120. V závislosti na materiálu a požadované rychlosti úběru materiálu vám rádi poradíme, které brusné tkaninové pásy jsou pro váš proces nejvhodnější. Brusné tkaninové pásy, výseky a kotouče na míru Vašemu použití Vám dodáme přímo ze skladu.

specifikace-typu-odjehlovani-08.jpg

Kompatibilní stroje


BOERE, BÜTFERING, COSTA, ERNST, GECAM, HEESEMANN, HOUFEK, LISSMAC, LOESER, LOEWER, MIDWEST, NIEDERBERGER, NS MÁQUINAS, PEITZMEIER, Q-FIN, RWT, TIMESAVERS, VG MACHINE, VIET, WEBER

Varianty: Brusné pásy

Schleifgewebeband_Schleifpapierband_brown-250x141.png
UNIVERZÁLNĚ POUŽITELNÉ!

Brusiva s oxidem hliníku se vyznačují vysokou tvrdostí s dostatečnou houževnatostí. Oxid hliníku se v praxi prosadil jako univerzální zrno pro obrábění kovových a dřevěných povrchů.

  • Brusný materiál: Aluminiumoxid
Rozměry:
Obráběcí /odjehlovací rychlost posuvu:
brusne-archy-03.jpg
Schleifgewebeband_Schleifpapierband_blue-250x141
VYNIKAJÍCÍ ŘEZNÝ ÚČINEK!

Abrazivní materiál se zirkonovým korundem se vyznačuje vysokým brusným výkonem. Průběžné generování nových břitů v průběhu celého broušení zajišťuje konstantní kvalitu povrchu a delší životnost při vyšším řezném výkonu.

  • Brusný materiál: Zirkon
Rozměry:
Obráběcí /odjehlovací rychlost posuvu:
brusne-archy-03.jpg
Schleifgewebeband_Schleifpapierband_red-250x141
AGRESIVNÍ!

Brusiva s keramickým zrnem jsou speciální brusné pásy pro agresivní, ale studené broušení. Použitím těchto brusiv zvýšíte rychlost zpracování při současném zlepšení kvality povrchu a vynikající objem odebraného materiálu.

  • Brusný materiál: Keramik
Rozměry:
Obráběcí /odjehlovací rychlost posuvu:
brusne-archy-03.jpg
Schleifgewebeband_Schleifpapierband_grey-250x141
VYSOKÁ ŘEZNÁ SCHOPNOST!

Brusné pásy s abrazivem na bázi karbidu křemíku mají vysokou řeznou schopnost a broušením se dosahuje velmi jemného povrchu opracovávaného materiálu. Je vhodný pro broušení měkkých materiálů, jako jsou hliník nebo litina, ale i velmi tvrdých materiálů.

  • Brusný materiál: Karbid křemíku
Rozměry:
Obráběcí /odjehlovací rychlost posuvu:
brusne-archy-03.jpg
Sdílet tento produkt