DISKY NA ODSTRAŇOVÁNÍ OKUJÍ

Otloukací kartáče se používají k odstranění zbytků strusky. Odstranění nahromaděného materiálu na řezných hranách lze dosáhnout pomocí velkého počtu flexibilně uložených kolíků. Otloukací kartáče mají různé průměry a upnutí podle osazení konkrétního odjehlovacího stroje. V závislosti na aplikaci se používají různé tvrdosti. Rádi vám poradíme, které otloukací kartáče budou pro váš proces hospodárné.


Disky na odstraňování okují verze měkká

Měkký otloukací kartáč vyvíjí nízký tlak na ulpělou strusku a chrání hrany obrobku. Velmi flexibilní uložení kolíků - jsou šetrné k hranám!

Disky na odstraňování okují verze středně tvrdá

Středně tvrdý otloukací kartáč je kompromisem mezi měkkým a tvrdým otloukacím kartáčem. Lze s ním odstranit silnější zbytky strusky a je šetrný vůči hranám obrobku. Flexibilní uložení kolíků - univerzálně použitelné!

Disky na odstraňování okují verze tvrdá

Tvrdé uložení kolíků - maximální agresivita! Tvrdý otloukací kartáč se používá k odstranění silně ulpělých zbytků strusky.


NEWSLETTER

Přihlašte se k pravidelnému odběru našich newsletterů které se týkají akčních nabídek, nových technologií a nástrojů pro odjehlování.

Úspěch! Byl jste přidán do našeho seznamu odběrateků.

POSLEDNÍ TWEETY

RYCHLÝ KONTAKT

SLEDUJTE NÁS NA