ODJEHLOVACÍ SEGMENTY BOECK DO STROJŮ TIMESAVERS

Odjehlovací segmenty se používají do odjehlovacích strojů s využitím suchého i mokrého výrobního procesu výrobce (podle výrobce stroje). V závislosti na spektru obrobků a požadovaném výsledku odjehlení je nutné zvolit různé kombinace brusných vliesu a tkanin. Přesně tato kombinace je rozhodujícím faktorem pro optimální výrobní proces.

Tyto segmenty jsou dostupné ve všech edicích a ve třech různých rozměrech: ⌀ 900 mm, ⌀ 1200 mm, ⌀ 1500 mm.

Entgratsegment_brown-250x141.png brown-edition.png

Víceúčelový - standardní varianta

S využitím standardního brusného materiálu lze tento nástroj použít pro jakýkoli druh plechu - i při změnách spektra obrobků.

Entgratsegment_blue-250x141.png blue-edition.jpg

Agresivní - silné zaoblení hran

Ideální pro odjehlování plechů, kde je kladen větší důraz zaoblení hran. Modrý, tvrdý brusný vlies tlačí brusnou tkaninu ze zirkonového korundu velmi silně na hrany určené k odjehlování, a tím dochází k silnému zaoblení hran.

Entgratsegment_grey-250x141.png grey-edition.jpg

Elegantní - ideální pro hliník a plasty

Osazení brusným zrnem z karbidu křemíku lze dosáhnout velmi dobrého zaoblení hran, zejména u součástí vyrobených z hliníku a plastu. Povrch obrobků vykazuje minimální stopy po broušení díky šetrnému brusnému materiálu z karbidu křemíku.

Entgratsegment_green-250x141.png green-edition.jpg

Flexibilní - přizpůsobí se malým výřezům

Ideální pro odjehlování plechů s malými vybráními a otvory. Zelený, měkký brusný vlies je opatřen zrnem oxidu hlinitého, a dokonale se dokáže přizpůsobit konturám i u malých otvorů plechového dílu, vede tak k optimálnímu výsledku zaoblování.

Entgratsegment_gold-250x141.png brown-edition.png

Perzistentní - silné zaoblení hran

Ideálním brusným materiálem pro odjehlení vnějších okrajů plechu je odjehlovací disk - GOLD EDITION. Tento disponuje dlouhou životností, a díky extrémně tvrdému a houževnatému brusnému vliesu v kombinaci s brusnou tkaninou dosahuje silného zaoblení hran.

Entgratsegment_darkbrown-250x141.png brown-edition.png

Hrubý - zdrsnění povrchu a silné zaoblení hran

Odjehlovací disk - DARK BROWN EDITION díky kombinaci extrémně hrubých abrazivních materiálů zajišťuje zdrsnění povrchu a současně zaoblení hran

Entgratsegment_red-250x141.png brown-edition.png

Agresivní - zdrsnění povrchu a silné zaoblení hran

Odjehlovací disk - RED EDITION díky kombinaci extrémně abrazivních materiálů zajišťuje silné zdrsnění povrchu a současně zaoblení hran.

Entgratsegment_synthetic-250x141.png brown-edition.png

Odolný - optimální pro odjehlování za mokra

U strojů pro odjehlování za mokra se s výhodou používají odjehlovací disky – Synthetic, které jsou vybaveny kombinací voděodolného brusného vliesu (se syntetickým vláknem) a brusné tkaniny. Brusný materiál je opatřen impregnačními látkami speciálně určenými pro mokrý proces, které zabraňují promočení a ucpávání brusné tkaniny.