ROZDĚLENÍ NÁSTROJŮ BOECK PRO ODJEHLOVÁNÍ

V naší nabídce najdete několik typů nástrojů pro odstraňování otřepů.

04-Entgratteller_155_STANDARD_BUNT_V2-500x281.png

ALLROUNDER standardní disky pro odstranění lehkých primárních a sekundárních otřepů a pro zaoblení hran.

05-Entgratteller_155x2_STANDARD_BUNT-500x281.png

Dvouřadé odjehlovací disky×2 se používají k odstraňování lehkých primárních a sekundárních otřepů a zaoblování hran plechových dílů. Díky dvouřadé konstrukci s větším podílem brusné tkaniny vykazují rovnoměrný poměr tlaku na hranu dílu.

30-Entgratteller-QUICK184x2_RL_hero_brown-500x281.png

Odjehlovací disky HEROx2 se používají k odstraňování lehkých primárních a sekundárních otřepů a zaoblování součástí z plechu. Odjehlovací disky HERO představují zcela nový nástroj pro odjehlování a zaoblování. Nejvyšší hustota brusiva v kombinaci s extrémní flexibilitou brusného plátna je dosaženo díky novému uspořádáním a štěrbinové struktuře brusných lamel.

45-Entgratwalze_FLADDER_350x350x100_V1_bunt-500x281.png

Odjehlovací válce se používají k odstraňování lehkých primárních a sekundárních otřepů a zaoblování hran plechových dílů. Průměry a upínací otvory odjehlovacích válců jsou uvedeny v přehledu výrobků, podle výrobců jednotlivých odjehlovacích strojů. V závislosti na spektru obrobků a požadovaném výsledku odjehlení nebo zaoblení je nutné volit různé druhy brusných materiálů a tloušťky brusných lamel.

31-Entgratsegmente-1-500x281.png

Odjehlovací segmenty se používají do odjehlovacích strojů s využitím suchého i mokrého výrobního procesu (podle výrobce stroje). V závislosti na spektru obrobků a požadovaném výsledku odjehlení je nutné zvolit různé kombinace brusných vliesu a tkanin.