OSBORN International GmbH

Germany

Osborn International je největším světovým výrobcem nástrojů a aplikačních řešení pro mechanické povrchové úpravy. Společnost má výrobní závody ve 13 zemích na čtyřech kontinentech a distribuje své výrobky do více než 120 zemí.

Odjehlovací kartáče Osborn

Osborn International vyrábí standardní kartáče ocelové, nerezové, mosazné, měděné, nylonové, s použitím korfilu či přírodních vláken pro řemeslo, ale i pro průmyslovou výrobu. Pro průmysl vyrábí Osborn širokou nabídkou speciálních kartáčů na odhrotování, odjehlování, čištění svarů, průmyslové mycí linky, strukturování dřeva a mnohá další odvětví. Vzhledem k širokým možnostem v problematice odjehlování, honování, odstraňování ostřin z povrchu i v otvorech nabízí naše firma KPL Trading s.r.o. technickou pomoc při výběru vhodného nástroje. Naší snahou je minimalizovat podíl ruční práce, zvýšit produktivitu a šetřit náklady. Nabídka technických kartáčů Osborn zahrnuje kompletní sortiment technických kartáčů na odjehlování, čištění svarů, odhrotování, strukturování dřeva a mnoha dalších odvětví průmyslu.


Osborn-Logo-800x800.jpg

Technické kartáče Osborn

Vysoce výkonné mechanické kartáče OSBORN již dlouho splňují všechna bezpečnostní kritéria a jejich výroba odpovídá normám Evropské unie (EN 1083). OSBORN International GmbH vlastní certifikát DIN EN ISO 9001. Od OSBORN International také pochází první TÜV kontrolovaný program bezpečných drátěných kotoučů.