STRACKE - brusivo

Germany

Firma Starcke je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců brusiva na podložce. Výrobky Starcke patří ke světové špičce v oblasti broušení. Zabýváme se distribucí široké škály brusných materiálů firmy STARCKE, která vyrábí materiály ERSTA a MATADOR. Jedná se o brusivo na papírových a plátěných podkladech.

Již čtvrtá generace německého rodinného koncernu STARCKE stojí v čele výroby brusných materiálů na podkladech. Firma STARCKE byla založena již roku 1829 a intenzivně se věnuje výrobě brusiva od 2. poloviny 19.století. Vlastní dvě základní výrobní značky. Tou první je ERSTA, pod kterou jsou označovány téměř všechny brusné papíry a plátna. Druhou je MATADOR, pod touto značkou jsou vyráběny voděodolné papíry. Bez nadsázky lze konstatovat,že firma STARCKE produkuje výrobky, jejichž kvalita patří ke světové špičce.


Starcke-Logo-800x800.jpg

Brusné materály Starcke

V našem sortimentu naleznete nabídku všech běžně používaných tvarů brusných materiálů. Díky moderním poloautomatickým strojům vám můžeme zhotovit na zakázku, nebo dodat brusné materály Starcke ze širokých skladových zásob výrobce.