odjehlovaci-stroj-loewer-DiscMaster-4TD-01.jpg

DiscMaster 4TD - univerzální odhrotovací stroj

Odjehlovací stroj DISC MASTER 4TD je určen pro optimální odhrotování a zaoblení hrany po řezání laserem, plasmou, kyslíkem, vodním paprskem nebo vysekávání. Tento odjehlovací stroj provádí stejnoměrné odjehlení, odhrotování a úpravu hrany v jednom pracovním kroku ze všech směrů a úhlů z 360°. Použitím velkého průměru odjehlovacího disku 250mm je dosaženo výborného výsledku zaoblení hrany. Výhodou tohoto průměru odhrotovacího nástroje je delší působení na díl a tím lepší výsledný efekt na vnitřní i vnější konturu hrany dílu.

odjehlovaci-stroj-loewer-DiscMaster-4TD-02.jpg

odjehlovaci-stroj-loewer-DiscMaster-4TD-03.jpg

Výhody odjehlovacího stroje DiscMaster 4TD:

 • ODJEHLENÍ: K odjehlení je určen speciální SOFTDISC. Působením flexibilní podložky unašeče je Disc agresivnější na hranu bez velkého přítlaku - chladný brus, vyšší účinek.
 • ZAOBLENÍ: Použítím nástroje MEDIUMDISC, jsou odstraněny ostré hrany a upraven radius.
 • MALÉ DÍLY: Transportní pás je vyroben z vysoce přilnavého materiálu a díly už od průměru 20mm lze bez problému odjehlit. Při procesu je taky možno nastavit menší rozsah oscilace a tím zrychlit čas odjehlení.
 • VELKÉ DÍLY: Tento odjehlovací stroj se vyrábí v pracovní šířce 1000mm a 1500mm. Velké díly jsou pneumaticky upevněny přítlačnými válci.
 • FOLIOVANÉ A POZINKOVANÉ DÍLY: Jsou opracovány nástroji Mediumdisc nebo Smart-Flex Disc. Nastavením zodpovídajících otáček stroje spínačem OPTION, je snížena intenzita. Ochranná vrstva zůstane neporušena.
 • STEJNOMĚRNÉ OPRACOVÁNÍ: oscilujícími a rotujícími odhrotovacími nástroji přes celou šířku transportního pásu docílíme stejnoměrného opracování dílů ze všech stran a úhlů, obzvlášť při opracování větších dílů.
 • NÁKLADY: Na základě jedinečného konceptu upevnění dílů na vysoce přilnavé podložce nemusíme řešit nákladné vakuové popřípadě magnetické upnutí obráběných dílů na dopravníkový pás.

Kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme Vám s výběrem produktů vhodných pro vaše technologické procesy.

Odjehlovací stroj DISC MASTER 4TD 1000 / 1500mm je vybaven:

 • dvěma rotujícími a oscilujícími jednotkami na vstupní straně - odstranění primární ostřiny
 • dvěma rotujícími a oscilujícími jednotkami na výstupní straně - úprava hrany, zaoblení, radius

Technická data odhrotovacího stroje:

 1. Maximální pracovní šířka: 1000mm / 1500mm
 2. Nejmenší velikost obrobku: 20mm
 3. Síla materiálu: 0,3mm - 80mm

Více informací o odjehovacím stroji naleznete v katalogu