Odjehlovací a brusné stroje LÖWER pro strojní odjehlení

Germany

Vývoj, výroba a prodej inovativních odjehlovacích strojů, to je to, co Löwer představuje jako rodinný podnik ze severního Hesenska s více než 150 letou tradicí.

Odjehlovací stroje pro řešení speciálních úkolů při broušení a odhrotování se ve firmě LOEWER vyvíjí po desetiletí s know-how a vášní.
Hlavní oblasti použití jsou odjehlování a zaoblení hran při zpracování plechů a dokončovací broušení plochých obrobků. Modely odjehlovacích strojů DiscMaster TD s technologií oscilačního a rotačního broušení odstraňují otřepy a všechny vnitřní i vnější obrysy rovnoměrně zaoblují ze všech směrů o 360. Lze odjehlovat a brousit i malé díly již od průměru 20 mm. V naší nabídce naleznete nejprodávanější produkty Loewer pro strojní odjehlení plechů a plochých obrobků. Stroje na odjehlení Loewer jsou do značné míry využívané ve výrobních podnicích zaměřených na výrobu a zpracování plechových dílů


Loewer-Logo-800x800.jpg

Stroje Loewer

Vývoj, výroba a prodej inovativních odjehlovacích strojů, to je to, co Löwer představuje jako rodinný podnik ze severního Hesenska s více než 150 letou tradicí. Tyto speciální stroje na odjehlení výrazně zvyšují produktivitu práce při procecu strojního odjehlení plochých obrobků.