Několik slov o naší firmě KPL Trading s.r.o.

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

Kdo jsme

Společnost KPL Trading se od svého vzniku zabývá prodejem nástrojů pro broušení, řezání, kartáčování, leštění, odjehlování a srážení hran z povrchu či v otvorech v kovu. Nabízíme ucelené řady nástrojů pro zpětné zahlubování a odjehlování ve špatně přístupných místech opracovávaných dílů.

Náš sortiment zahrnuje i nástroje do odjehlovacích strojů : WEBER, FLADDER, ERNST, LÖWER, TIMESAVERS, které se nejvíce používají ve strojírenských provozech k těmto účelům.

Cílem naší společnosti je maximálně uspokojovat přání zákazníků. Snažíme se o to poskytováním špičkových služeb (doprava, servis, poradenství) vysokou kvalitou dodávaných výrobků a ochotným přístupem k řešení každého požadavku zákazníků. S našimi zákazníky budujeme především dlouhodobý vztah, který je založen na profesionalitě a vzájemné důvěře.

Výrobky, které poskytujeme, jsou inovativní, vysoce kvalitní, nabízíme kompletní portfolio společnosti Boeck.

Jsme rádi, že vám můžeme poradit při výběru nových technologických procesů dostupných na trhu, a také poskytnout radu a pomoc při hledání nejlepšího ekonomického a ergonomického řešení pro vaši společnost.

Authentec, Boere, Bütfering, Costa, Dmc, Emc, Ernst, Fladder, Gecam, Heesemann, Houfek, Jonsen, Kuhlmeyer, Lissmac, Loeser, Loewer, Madora, Midwest, Ns Máquinas, Peitzmeier, Pola E Massa, Q-Fin, Rwt, St. Link, Timesavers, Tripuris, Vg Machine, Viet, Weber, Wöhler, Wolters.