blechexpo-2023-odjehlovaci-technologie-01.jpg

Veletrh BLECHEXPO Stuttgart 2023

Odjehlovací technologie

Přinášíme informace z největšího letošního veletrhu na zpracování plechů BLECHEXPO Stuttgart 2023.Jako tradičně se ho zúčastnily téměř všichni významí evropští producenti odjehlovacích strojů. Veletrh BLECHEXPO Stuttgart 2023 s 1256 vystavovateli z 38 zemí a 9 plně obsazenými halami byl mezinárodní přehlídkou inovací a strojních technologií pro zákazníky v oblasti zpracování a odjehlování plechů a kovů. Ústřední témata se také točila kolem automatizace, udržitelnosti, energetické účinnosti, nedostatku kvalifikované pracovní síly a služeb zákazníkům. Veletrh nabídl řešení pro efektivnější výrobu, lepší využití materiálu, vyšší kvalitu dílů při současném snížení spotřeby energie a emisí CO2. S cílem učinit výrobu oceli a zpracování plechů udržitelnějšími poskytl veletrh Blechexpo 2023 významný impuls a ukázal, že i malé podniky mohou úspěšně přijmout automatizaci.

blechexpo-2023-odjehlovaci-technologie-02.jpg

Nástroje hrají při procesu odjehlování podstatnou roli. Perfektní stroj bez skvělých nástrojů nemůže nikdy dosáhnout požadovaných výsledků.

blechexpo-2023-odjehlovaci-technologie-03.jpg

Náš partner, firma BOECK Technology GmbH představila nové nástroje a posunula tak proces odjehlování o další stupeň výš.

blechexpo-2023-odjehlovaci-technologie-04.jpg

Výrobce špičkové odjehlovací technologie, německá firma LOEWER, představuje celé portfolio svých strojů. Zákazníci tak mají možnost výběru požadované technologie na úpravu hrany dílů.

blechexpo-2023-odjehlovaci-technologie-05.jpg

Velká variabilita nástrojů, jejich rychlá výměna, spolehlivost, jednoduchá obsluha řadí produkty firmy LOEWER na čelo odjehlovacích technologií.

blechexpo-2023-odjehlovaci-technologie-06.jpg

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme jak zefektivnit proces odjehlování a být tak o krok před konkurencí.

Libor Puček - KPL Trading s.r.o.