ODJEHLOVACÍ DISKY

Odjehlovací disky se používají k odstranění lehkých primárních a sekundárních otřepů a k zaoblení Hran dílů. V závislosti na typu obrobku a požadovaném efektu odstraňování otřepů nebo zaoblení se volí různé konfigurace. K dispozici jsou dvě verze disku: jednořadý ( Standard ) nebo dvouřadý ( Double-row ). Dvouřadý disk, jak název napovídá, má dvě řady brusného materiálu je flexibilnější a tím má stejnoměrný poměr tlaku na hranu dílu ve srovnání se standardním jednořadým diskem.

Schleifvliesteller_QUICK155_brown-250x141.png brown-edition.png

Víceúčelový - standardní varianta

S využitím standardního brusného materiálu lze tento nástroj použít pro jakýkoli druh plechu - i při změnách spektra obrobků.

Schleifvliesteller_QUICK155_blue-250x141.png blue-edition.jpg

Agresivní - silné zaoblení hran

Ideální pro odjehlování plechů, kde je kladen větší důraz zaoblení hran. Modrý, tvrdý brusný vlies tlačí brusnou tkaninu ze zirkonového korundu velmi silně na hrany určené k odjehlování, a tím dochází k silnému zaoblení hran.

Schleifvliesteller_QUICK155_grey-250x141.png grey-edition.jpg

Elegantní - ideální pro hliník a plasty

Osazení brusným zrnem z karbidu křemíku lze dosáhnout velmi dobrého zaoblení hran, zejména u součástí vyrobených z hliníku a plastu. Povrch obrobků vykazuje minimální stopy po broušení díky šetrnému brusnému materiálu z karbidu křemíku.

Schleifvliesteller_QUICK155_green-250x141.png green-edition.jpg

Flexibilní - přizpůsobí se malým výřezům

Ideální pro odjehlování plechů s malými vybráními a otvory. Zelený, měkký brusný vlies v kombinaci s brusným plátnem se zrnem oxidu hlinitého se dokáže dokonale přizpůsobit konturám i u malých otvorů plechového dílu, vede tak k optimálnímu výsledku zaoblování.

Schleifvliesteller_QUICK155_gold-250x141.png gold-edition.jpg

Perzistentní - silné zaoblení hran

Ideálním brusným materiálem pro odjehlení vnějších okrajů plechu je odjehlovací disk - GOLD EDITION. Tento disponuje dlouhou životností, a díky extrémně tvrdému a houževnatému brusnému vliesu v kombinaci s brusnou tkaninou dosahuje silného zaoblení hran.

Schleifvliesteller_QUICK155_darkbrown-250x141.png dark-brown-edition.jpg

Hrubý - zdrsnění povrchu a silné zaoblení hran

Odjehlovací disk - DARK BROWN EDITION díky kombinaci extrémně hrubých abrazivních materiálů zajišťuje zdrsnění povrchu a současně zaoblení hran

Schleifvliesteller_QUICK155_red-250x141.png red-edition.jpg

Agresivní - zdrsnění povrchu a silné zaoblení hran

Odjehlovací disk - RED EDITION díky kombinaci extrémně abrazivních materiálů zajišťuje silné zdrsnění povrchu a současně zaoblení hran.

Schleifvliesteller_QUICK155_synthetic-250x141.png synthetic-edition.jpg

Odolný - optimální pro odjehlování za mokra

U strojů pro odjehlování za mokra se s výhodou používají odjehlovací disky – Synthetic, které jsou vybaveny kombinací voděodolného brusného vliesu (se syntetickým vláknem) a brusné tkaniny. Brusný materiál je opatřeny impregnačními látkami speciálně určenými pro mokrý proces, které zabraňují promočení a ucpávání brusné tkaniny.