Technické kartáče Osborn

Osborn technické kartáče - header

Kartáče Osborn se řadí ke světové špičče v oblasti kartáčování. Ve výrobním programu je celá škála různých druhů, rozměrů, použitých vláken, pro strojní nebo ruční použití atd.

Osborn International dodává standardní kartáče ocelové, nerezové, mosazné, měděné, nylonové, s použitím korfilu či přírodních vláken pro řemeslníky, ale i pro výrobní závody. Pro posledně jmenovanou skupinu přichází Osborn International se širokou nabídkou speciálních kartáčů pro odjehlování, čištění svarů, průmyslové mycí linky, strukturování dřeva a mnohá další odvětví průmyslu.

V průmyslovém sektoru se nejvíce využívány tyto kartáče :

  • TOP : vysoce výkonné strojní kartáče
  • ATB : odjehlovací strojní kartáče s abrazivním HIGH-TECH vláknem
  • HONOVACÍ KARTÁČE : samostředící kartáče pro jemný povrch v otvorech
  • MIKROKARTÁČE : kartáče na odjehlování v otvorech
  • PRO : strojní a ruční kartáče pro profesionální použití
  • NOVOFIL : abrazivní kartáče s High-Tech Novofil vláknem
  • KARTÁČE NA DŘEVO : kartáče na broušení, strukturování, odstraňování vláken a impregnování dřeva

Výrobky firmy OSBORN International jsou prověřeny certifikátem TÜV, a splňují tak nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality.

Osborn technické kartáče - header2

ŘEŠENÍ

Vzhledem k širokým možnostem v problematice odjehlování, honování, odstraňování ostřin z povrchu i v otvorech nabízíme technickou pomoc při výběru vhodného nástroje. Naší snahou je minimalizovat podíl ruční práce, zvýšit produktivitu a šetřit náklady. Nabídka technických kartáčů Osborn je úplná.

TECHNOLOGIE

Osborn pracuje s nejnovějšími výrobními metodami, mezinárodními výměnami zkušeností v oblasti použití nových technických postupů a detailně analýzuje požadavky zákazníků což jim umožňuje udržovat nejvyšší stupeň kvality a neustále vylepšovat nabízené technologické výhody.

SORTIMENT

Německá firma Osborn International nabízí celou řadu nástrojů včetně profesionální řady kartáčů pro nejrůznější použití od čištění černých a nerezových ocelí až po nylonové mikrokartáče. Kartáče se vyrábí v provedení ocel-nerez-mosaz v různých průměrech drátu.