Brusné a řezné nástroje

Nástroje na broušení a řezání

Do kategorie spadá veškeré standartní brusivo jako jsou brusné kotouče, řezné kotouče, lamelové kotouče, keramické kotouče, vulkanfíbry, brusná tělíska, brusné role, brusné pásy, brusné segmenty, brusný papír, brusné plátno, prstence, disky Rolloc atd.

Zaměřujeme se na spolupráci s kvalitními výrobci a dodavateli, od kterých výrobky obstojí v náročných průmyslových provozech. Jedná se o tyto výrobce :


  • STARCKE – brusivo na podkladu
  • TYROLIT – řezné, brusné kotouče, keramické kotouče
  • NORTON – řezné, brusné kotouče, CBN kotouče, brusná vlna
  • FLEXOVIT – řezné a brusné kotouče
STARCKE

Zabýváme se distribucí široké škály brusných materiálů firmy STARCKE, která vyrábí materiály ERSTA a MATADOR. Jedná se o brusivo na papírových a plátěných podkladech.

TYROLIT

Tyrolit je významný rakouský výrobce brusných, řezných, pilových a vrtacích nástrojů. Bezpochyb patří skupina Tyrolit mezi nejdůležitější dodavatele řezných, brusných, vrtacích nástrojů.

NORTON

Norton, je největší světový výrobce brusných a řezných nástrojů. Produktová řada Norton zahrnuje řezné a brusné nástroje pro všechny odvětví výroby a strojírenského průmyslu.

FLEXOVIT

Řezací kotouče Flexovit jsou vyráběny ze surovin nejvyšší kvality a jakosti. V kombinaci vyspělými výrobními technologiemi produkuje široký sortiment produktů nejvyší kvality.TYROLITTYROLIT

TYROLIT

Celosvětově patří skupina TYROLIT k předním dodavatelům inovačních řešení v oblasti broušení, řezání, vrtání, honování, orovnávání a leštění.

NORTONNORTON

NORTON

Norton, je největší světový výrobce brusných a řezných nástrojů. Produktová řada této firmy zahrnuje řezné a brusné nástroje.

FLEXOVITFLEXOVIT

FLEXOVIT

Kotouče hrdě nesou významný bezpečnostní certifikát DSA, SUVA a KdM. Uživatelům to dává záruku, že kotouče byly otestovány.